خوش آمدید

غلامرضا صبا

کارشناس بازرگانی بین المللی

من شریک موفقیتهای شما هستم

تنظیم قراردادهای بین المللی

عملیات بانکی بین المللی

حمل و نقل دریایی و عملیات بندری

حمل و نقل زمینی و ترانزیت


معرفی

غلامرضا صبا، دارای بیش از 30 سال تجربه کار در شرکتهای کوچک و بزرگ خصوصی و دولتی در زمینه انجام عملیات بازرگانی بین المللی از قبیل تنظیم قراردادهای خارجی، اجاره انواع کشتی، حمل و نقل زمینی، عملیات بانکی بین المللی، ترانزیت کالا و موضوعات مربوط به بیمه و گمرک کالا هستم. واگذاری هر پروژه ای به اینجانب به مثابه پروژه شخصی تلقی گردیده و با حفظ مسؤولیت نسبت به رسیدگی و انجام کامل آن اقدام گردیده است.
پس از طی حدود 25 سال درگیری مستقیم در عملیات بازرگانی بین المللی، اکنون مفتخرم که تجربیات خود را به شکل همکاری دوجانبه در اختیار اشخاصی قرار دهم که در جستجوی بهترین راه حل ها برای انجام قراردادهای خارجی خود هستند. تجربیات طولانی کار در محیط بازرگانی بین المللی و دانش و آگاهی از قوانین و مقررات جاری در این حرفه اینجانب را قادر می ساز تا نقاط قوت و ضعف یک پروژه را خصوصاً اگر مربوط به کشور ایران باشد، بررسی و گزارش کنم.
 
 

 

خدمات قابل ارائه

علاوه بر ارائه ی مشاوره در زمینه بازرگانی بین المللی، خوشحال خواهم شد تا خدمات ذیل را نیز در کل زمینه ها یا در یک زمینه ی خاص در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهم.
/ / / / / /

با من تماس بگیرید

 

چنانچه دوستان نیاز به اطلاعات بیشتر و یا هر یک از خدمات ارائه شده داشته باشند، خوشحال می شوم از طرق ذیل تماس بگیرند. ضمناً با اسکن لوگوی زیر مشخصات تماس اینجانب در تلفن دستی شما وارد می شود.

نشانی:

تهران- ازگل- کوچه گلبهار- ساختمان آفتاب- واحد 7

کد پستی 1696819461

شماره های تماس:

تلفن: 1044497 938 98+

فکس: 1044497 939 98+

ایمیل:

info@grsaba.com